Popmundo Türkiye Fanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popmundo Türkiye Fanı

~~Lütfen Popmundo karakter isminizle üye olun!~~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~~İlk Makalem Yayınlandı~~

3 posters
YazarMesaj
Rüştü Salman
Pop Üye
Pop Üye
Rüştü Salman

~~İlk Makalem Yayınlandı~~ Empty
MesajKonu: ~~İlk Makalem Yayınlandı~~   ~~İlk Makalem Yayınlandı~~ Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 11:59 am

Yazdığınız makalenin It's POP'da ilk defa yayınlanması sonucu elde edeceğiniz başarı. Biraz daha derine ineyim mi istiyorsunuz? It's POP'ta sunumlar kısmına bir göz atmanızı öneririm.

En önemli iki kural imla ve noktalamaya dikkat etmen ve yazdıklarının oyunla ilgili olması...

yazarken ayrıca rol yapma öğelerine de önem vermek zorundasın atıyorum bi hikaye yazcaksın oyundaki karının adı Ayşe olsun sende Mahmut ol...

Örnek.

İstanbul'da o akşam göyüzündeki tüm yıldızlar sanki evlilik yıldönümümüzü kutlarmışcasına parlıyordu. Ayşe de ben de çok mutluyduk. Piyer Loti'nin eşsiz garsonları verdiğimiz paranın hakkını sonuna kadar getiriyordu. Tam o sırada Ayşe: " Mahmut bak sana ne aldım!" diyerek cebinden bir şey çıkardı.

gibi........
Sevtap Sevdalı
~~~Süper Moderatör~~
~~~Süper Moderatör~~
Sevtap Sevdalı

MesajKonu: Geri: ~~İlk Makalem Yayınlandı~~   ~~İlk Makalem Yayınlandı~~ Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 1:10 pm

Teşekkürler.
Dylan Freeman
Pop Üye
Pop Üye

MesajKonu: Geri: ~~İlk Makalem Yayınlandı~~   ~~İlk Makalem Yayınlandı~~ Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 9:27 am

teşekkürler

~~İlk Makalem Yayınlandı~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-